Beklemeyi Kapat
B İ L G İ Ç

Hakkımızda

Hakkımızda

Bilgiç Trafik olarak yapmış olduğumuz hizmetler ile müşterilimizi memnun etmeyi başarmış bir firma olarak, yılların tecrübesi ve kalitesi ile hizmet vermekteyiz.

Geniş hizmet yelpazesi ve kaliteli ürünler ile her alanda ve her konuda uzmanlaşmış ekibimizin itinalı ve kısa zamanda teslim süresi ile kendini kanıtlamıştır. Bizi tercih eden firmaların referansı ile yılların deneyimini bir arada sunuyoruz. Amacımız ve hedefimiz daha iyisini ve daha kalitelisini sunmak müşterilerimizi memnun etmektir.

Kurumsal bir firma olan Bilgiç Trafik istenilen konuda en iyi çözümleri sunarak işinizi kolaylaştırıyor ve isteklerinizi yerine getirerek destek olmaktadır. Her ihtiyaca en iyi çözümleri sunan firmamız şimdiye kadar Türkiye’nin çeşitli yerlerindeki çeşitli çalışmaları ile kendini kanıtlamış ve başarısından söz ettirmiştir. Daha iyisini yapmak için her zaman yeni fikirler ve çözümler üreterek yolumuza devam etmekteyiz.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde şehirlerinde yaptığımız hizmetlerimizden bazıları; Tek Kompanalı Yol Çizgisi, Çift Kompenatlı Yok Çizgisi, Yol Ve Otopark Çizgisi, Engelli İşaretleri, Yaya Geçitleri, Kolon Numaralandırma Ve Renklendirme, Yönlendirme Okları, Oyun ve Spor Alanları, Hız Kesiciler, İş Sahaları Ve Fabrikalar İçin Çizgiler, Uyarılar, İnsan Kaldırma Platformu Satışı ve Kiralama gibi çeşitli ürün ve hizmet ile çalışmaktadır.

Uzun yıllar boyu sektörde başarılı olarak müşteri memnuniyetini sağlayan firmamız tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Tecrübemiz ve kalitemiz sizlerin hizmetindedir.